ŠŤASTNÉ ČÍSLO 13

 

13 Ako sa hovorí „13 – pivo pri nás“.  Piatok 23. Augusta 15.00 si túto vetu môžete overiť na vlastnej koži v Novom Meste nad Váhom. Na trávnatej ploche pred M-Barom, oproti OD Jednota, za bývalým Čedokom . Hovorí sa, že v živote si človek moc nenavyberá… Tak na túto vetu tento víkend ZABUDNITE ! Presvedčte sa sami, že si naozaj je z čoho vybrať.

Tieto pivá budú pre vás tiecť cez víkend.

Na zdravie a nezabudnite piť s rozumom…

HOEGAARDEN WHITE

Ochucené svrchně kvašené pšeničné pivo, dokvašované v lahvi, s obsahem alkoholu 5 %,sladce nakyslá a zároveň kořeněná chuť, tolik odlišná od současných ležáků, je stále oblíbená a rodí se bez filtrace, přirozeným dokvašováním v sudech a láhvích,velmi osvěžující pivo s jemnou hořkostí, rozeznatelnou chutí koriandru a náznakem pomeranče.

LEFFE BRUIN

Svrchně kvašené speciální tmavé pivo s obsahem alkoholu 6,5 %,tmavá varianta Leffe, připravuje se z praženého sladu, který tomuto pivu dává plnou tmavohnědou barvu a jedinečné aroma,karamelu,pivo s plnou chutí a lehkou příchutí jablek.

NEFILTROVANÁ DESÍTKA BERNARD

Nefiltrovaná desítka Bernard Vám přináší plnou a lahodnou kvasnicovou chuť. Charakterizuje ji příjemná hořkost a výrazný říz s jemnou chmelovou vůní a bohatou pěnou. Může obsahovat kvasnicovou sedlinu a být tak při konzumaci lehce zakalena.

PÁTER 11°- SVETLÝ LEŽIAK

Je charakteristické svojou vyrovnanou plnosťou chuti a spojuje chuťové prednosti ako desiatky, tak aj dvanástky. Pivo je uvarené opäť len z moravských surovín, moravského sladu a moravského chmeľu.

PILSNER URQUELL

Je obľúbený predovšetkým pre svoju charakteristickú vôňu a chuť. Je to spodne kvasený svetlý ležiak, ktorý vďaka kvalite surovín, vody, vlastnej kultúre pivovarských kvasníc, skúsenostiam niekoľkých generácií plzenských sládkov, ako aj vďaka špecifickému výrobnému postupu získava svoju nezameniteľnú horkú chmeľovú chuť, príjemnú silu a kvalitu.

POLOTMAVÝ LEŽÁK BERNARD

Polotmavý ležák BERNARD je nepasterizované pivo s výraznou chutí, vyváženou hořkostí v harmonii s jemnou karamelovou vůní a příjemnou plností.

STAROPRAMEN COOL LEMON, COOL GREP

První vlaštovka a zároveň vlajková loď ovocných beermixů Staropramen Cool. Osvěžující chuť s pouhými 2 % alkoholu. Přináší osvěžení nejen v horkých letních dnech, ale i po celodenní práci, sportu nebo při zábavě.

STAROPRAMEN NEALKO

Staropramen Nealko má jemně hořkou chuť i výrazný říz, navíc po jeho vypití můžete klidně usednout za řídítka motorky či volant automobilu. Že je opravdu povedené, dokazují ocenění z pivních soutěží, kde nealko pivo z pražského Smíchova dokázalo uspět v konkurenci dvou desítek podobných piv.

STAROPRAMEN SVĚTLÝ

Světlé výčepní pivo bohatě přírodně sycené oxidem uhličitým. S charakteristickou chutí, jemným chmelovým aroma a přirozenou hořkostí.

TOPVAR 10 % SVETLÉ

Topvar 10 % svetlé výčapné pivo je charakteristické hlbším prekvasením s vlastnou charakteristickou esterovou vôňou, ktorá oslovuje priaznivcov pív, dávajúci prednosť pivám osobitých vlastností. Má príjemne horkastú, jemnú sladovú a chmeľovú arómu.

Topvar 11 % tmavý

Topvar 11 % tmavý výčapný ležiak je charakteristický svojou typickou arómou, ktorá je zmesou vôní špeciálnych sladov a kvalitného chmeľu. Tmavý Topvar sa vyznačuje bohatou, trvanlivou penou,  má príjemne zaokrúhlenú, typicky nasládlu chuť s karamelovým základom.

Velen 12° – pšeničný nefiltrovaný svetlý ležiak

Kvasené pivo, pri jeho výrobe je najmenej jedna tretina sladu pripravená z pšenice. Druhom kvasníc a typom kvasenia je docielená jedinečná harmónia chuti, v chuti prevažuje nasladlá a ovocná chuť. Svetlá až slamová farba, voľne plávajúce kvasnice spôsobujú zákal, vďaka tomu je pivo nepriehľadné a má bohatú penu. Pšeničné pivo vonia po kvasniciach a je možné v ňom nájsť veľa rozličných ovocných vôní.

Velkopopovický Kozel Medium

11% – svetlý výčapný ležiak

Má decentne horkastú chuť, jemnú sladovou arómu s výnimočnou iskrou. Aj vďaka týmto vlastnostiam sa v Česku už po dvoch mesiacoch od uvedenia stal najpredávanejšou jedenástkou.

Ak by aj toto všetko bolo pre vás málo, nech sa páči, môžete to či ono pivo preložiť skutočnou raritou.

Pivná ražná

Destilát z piva vyrábaný svetovo unikátnou technológiou membránovej vákuovej destilácie výčapného piva. Sladovo vonia a má jemnú koncovku. Obsahuje 40%

 
 
DOUBLE AGENCY - NO PROBLEMS JUST SOLUTIONS