Pivné súťaže

 

pivné súťažeAký by to bol pivný festival bez súťaží. Sranda musí byť a aj výhra poteší.  Súťaže budú prebiehať po celý deň. Sú zamerané na relax, zábavu, vytrvalosť, silu aj um. Časomiera, ceny aj rozhodcovia sú už pripravený na to aby sme si spolu aktívne spestrili pivný festival.

Nech sa páči, pozrite sa čo vás čaká, zvažujte na ktorej disciplíne zažiarite, ktorú si skúsite.

1.       Stavanie pivných prepraviek.

Zaujímavá, netradičná a v konštrukčnom riešení jedinečná atrakcia, ktorá nemá na Slovensku obdobu. Športovec je istený inštruktorom a lanom. Snaží sa pomaly a rozvážne ukladať pod seba jednu prázdnu pivovú prepravku na druhú. Ak ich na seba dá 15 už vie, že vyhral okrem pozornosti publika aj 2 pivá. Razom je uvoľnenejší a ide ďalej až sa podarí naukladať pod seba 19 prepraviek a je jasné, že na neho čakajú 3 pivá. Prichádza vrchol, ľudia povzbudzujú a zostáva uložiť posledné 3 prepravky. 22 je maximum a ak sa Ti to podarí, máš istotu, že sa ovlažíš potleskom publika a popri tom dostaneš aj 5 pív. Odporúčame skúsiť.

2.       ½ litra piva v pohári

Ako dlho sa dá udržať v jednej ruke ½ litra piva? Už za pár chvíľ sa to dozvieme. Vyskúšaj, zasúťaž si a možno práve Ty ho udržíš najdlhšie. Naraz bude súťažiť 5 súťažiacich.

3.       Prázdny sud

Je 13 kíl veľa či málo? Skús ho obojručne chytiť a držať. Ak ho udržíš najdlhšie odmena je tvoja. V jednom kole bude postupne súťažiť  5 hráčov na čas.

4.       Hod podpivníkom na cieľ

Sústreď sa, zamier a hoď. Máš 5 podpivníkov a ak ich trafíš najviac, tak vyhrávaš. Ľahučké…

5.       Pitie piva na čas

5 súťažiacich, 5 kusov 1/2 litrových pív… Súťaž začína pokrikom Štart ! Vylievanie piva na seba, vedľa seba alebo iné nekalé praktiky znamenajú vyradenie. Tu sa hrá Fair-Play. Kto dopije prvý, nebude ľutovať.

6.       Prenášanie plného sudu

63 kilov je váha plného sudu. Veď to nie je až tak veľa. Stačí ho najviac krát za minútu položiť na vopred pripravené miesta a je to.

Prajeme vám veľa zábavy a úspešné výkony.

 
 
DOUBLE AGENCY - NO PROBLEMS JUST SOLUTIONS